DnnForge - NewsArticles
Küçült
24
TBMM Dış İşleri Komisyon Başkanlığına seçilen Muradiye 94 Mezunumuz İstanbul Milletvekili Sayın Ahmet Berat CONKAR

 24.10.2014 Cuma günü TBMM Dış İşleri Komisyon Başkanlığına seçilen Muradiye 94 Mezunumuz İstanbul Milletvekili Sayın Ahmet Berat CONKAR kardeşimizi Dış İlişkiler Komisyonu Başkanlığındaki makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

21
Gerede Sanayi Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Muradiye 1997 Mezunlarımızdan

Muradiye Mezunları Derneği Başkanı bendeniz Tuncay ÇELİK ve Başkan Yardımcıları Abdulkadir TEZCAN ve Adnan KAHRAMAN Kardeşlerimizle birlikte; Gerede Sanayi Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Muradiye 1997 Mezunlarımızdan Ersin KAŞKA kardeşimizi, Gerede Belediyesi Kültür Merkezi Müdürü Sadık BAĞLAN kardeşimizi, Derici Sanayici İş Adamlarımızdan Suat GÜRCAN ve İsmail ÖZCAN kardeşlerimizi Gerede' de makamlarındaziyaret ettik.

[Devamını oku...]

04
Bürotürk ve Ünveren Mobilyaları ortağı Sn. Sefa ARSLAN Beyi ziyaret ettik

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 2000 Mezunlarımızdan Ünveren Mobilya ve BÜROTÜRK Ofis Mobilyaları ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sefa ARSLAN Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

22
1992 Mezunlarımızdan T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Kurumsal İlişkiler ve İletişim Daire Başkanı

 Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 92 Mezunlarımızdan T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Kurumsal İlişkiler ve İletişim Daire Başkanı Sayın Gazali ÇİÇEK Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

15
1992 Mezunlarımızdan Kırşehir Milletvekili ve Başbakan Danışmanı

 Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 92 Mezunlarımızdan Kırşehir Milletvekili ve Başbakan Danışmanı Sayın Abdullah ÇALIŞKAN Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

09
1993 Mezunlarımızdan Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 93 Mezunlarımızdan Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Sayın Doç.Dr. Metin DAĞDEVİREN Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

09
1997 Mezunlarımızdan ANFA Genel Müdür Yardımcısı

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 97 Mezunlarımızdan ANFA Genel Müdür Yardımcısı Sayın İsmail MÜHÜRDARAOĞLU Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

07
1992 Mezunlarımız

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 92 Mezunlarımız Sayın Bülent ÇİL ve Sayın Abdurrahman KÖSEOĞLU, 93 Mezunlarımızdan Sayın Muhammet Ali KILIÇARSLAN Bey'i OSTİM Yönetim binasındaki makamların ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

07
1994 Mezunlarımızdan değerli İşadamı

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte 94 Mezunlarımızdan değerli İşadamı Sayın Hakan EMEKTAR Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

06
1993 Mezunlarımızdan değerli iş adamı

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ile birlikte Derneğimizden katkılarını hiçbir zaman eksik etmeyen 93 Mezunlarımızdan değerli İşadamı Sayın Fatih Mehmet CANSIZ Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son   

 

Adres : Eti Mah. Strazburg Cad. No:28/12 Sıhhıye/ANKARA Tel/Fax: +90312 230 09 46
 
                     Hesap Bilgileri : Kuveyt Türk Katılım Bankası Ankara Şubesi
            Hesap No: 6129278-1 IBAN Numarası TR 670020500000612927800001