DnnForge - NewsArticles
Küçült
22
STK İstişare Toplantısı_22.6.2014

 22 Haziran 2014 Pazar günü Başbakanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da katılımıyla Milli İrade Platformu tarafından İstanbul'da düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare toplantısında Muradiye Mezunları Derneği olarak YKB Tuncay ÇELİK ve YKB Vekili Abdulkadir TEZCAN tarafından temsil edildik.

[Devamını oku...]

25
Milli İrade Platformu STK Buluşması_25.01.2014

 Başbakanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte birçok Bakan ve Milletvekillerimizin teşrif ettiği Milli İrade Platformu Sivil Toplum Kuruluşları Buşuşmasına Muradiye Mezunları Derneğini temsilen MMD Başkanı olarak Bendeniz Tuncay ÇELİK ve Başkan yardımcımız Abdulkadir Tezcan birlikte katıldık.

[Devamını oku...]

10
Başbakan Yard. Prof. Dr. Emrullah İŞLER Beyi ziyaret ettik

 Muradiye Mezunlar Derneği yönetime adına Başkan Tuncay ÇELİK Başkan Yardımcısı Abdulkadir TEZCAN ve Adnan KAHRAMAN ve beraberinde üyelerimizden oluşan geniş katılımlı bir heyet ile Başbakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr.Emrullah İŞLER Beyi makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

15
Ankara Milletvekili Sayın Prof.Dr.Emrullah İŞLER Beyi ziyaret ettik
 Muradiye Mezunlar Derneği olarak Değerli Ağabeyimiz Ankara Milletvekili Sayın Prof.Dr.Emrullah İŞLER Bey'i makamında ziyaret ettik.
15
Çankırı Milletvekili Sn. Hüseyin FİLİZ Beyi ziyaret ettik
 Muradiye Mezunlar Derneği olarak Değerli Ağabeyimiz Çankırı Milletvekili Sayın Hüseyin FİLİZ Bey'i makamında ziyaret ettik
09
Anfa Genel Müdürü Sn.Ferhat ERTÜRK Beyi ziyaret ettik

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Değerli Ağabeyimiz ANFA Genel Müdürü Sayın Ferhat ERTÜRK Bey'i makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

07
Ostim Yön.Kur.Başk Orhan AYDIN Beyi ziyaret ettik

  Muradiye Mezunlar Derneği olarak Sayın Başkanımız Tuncay ÇELİK ve Ostim İdarede görevli Muradiye Mezunlar Derneği üyelerimiz ile birlikte OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan AYDIN Bey'e ziyaret gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

06
Btk II. Başkanı Sn. Musa ŞAHİN Beyi ziyaret ettik
 Ziyaretlerimiz esnasında BTK Kurul Üyesi Değerli Abimiz Musa Şahin Bey'i makamında ziyaret ettik.

 

Adres : Eti Mah. Strazburg Cad. No:28/12 Sıhhıye/ANKARA Tel/Fax: +90312 230 09 46
 
                     Hesap Bilgileri : Kuveyt Türk Katılım Bankası Ankara Şubesi
            Hesap No: 6129278-1 IBAN Numarası TR 670020500000612927800001