Haberler
Küçült

24

 Sevgili Arkadaşlar;

Derneğimizin Geleneksel Ramazan İftarı 

3 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ günü, 

Muradiye Liseleri Kampüsünde yapılacaktır.

İftar programı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayacaktır. Daha sonra iftar yapılıp, dileyenlerle birlikte cemaatle Teravih Namazı ve müteakibinde Tesbih namazı kılınacaktır. 

Sahur vaktine kadar çay ikramı eşliğinde sohbet etm imkanı olacaktır. 

Ankara dışından gelecek arkadaşlarımız ve/veya Ankara’da ikamet ettiği halde arkadaşlarıyla birlikte Okulda kalmak isteyen arkadaşlar için (önceden sayı bildirmeleri durumunda) Okul Pansiyonunda kalabileceklerdir. Kendileri için Sahur ikram edilecektir.


İftar organizasyonumuzun en etkin ve sorunsuz bir şekilde ifa edilebilmesi için bütün arkadaşlarımızdan katılım durumlarını info@muradiye.org.tr adresine mail atmak suretiyle veya facebook etkinlik sayfasındahttps://www.facebook.com/events/127563761134215/ katılım durumlarını belirterek bize yardımcı olmalarını rica ediyoruz.


ÖNEMLİ NOT: 
- İFTARA; ANNE BABA, EŞ, ÇOLUK ÇOCUK GETİRİLMEMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. 
- İFTAR SADECE ERKEK MEZUNLARIMIZ İÇİNDİR.
- Ayrıca; Okulun hemen karşısındaki yerler otopark olarak kullanılmak amacıyla özel olarak düzenletilmiştir. Araçlarınızı Otopark olarak ayrılan yerlere park edebilirsiniz veya yol boyu yolun kenarına park edebilirseniz. 

Bütün bunlara rağmen otopark sıkıntısı olabileceği gözönünde bulundurularak, arkadaşlarımız belli noktalarda birleşip gelebilirlerse kendilerine ve hepimize kolaylık olur. 

Bütün arkadaşlarımıza ve Hocalarımıza şimdiden hayırlı ramazanlar diliyoruz.

Tuncay ÇELİK
MMD Başkanı

Okunma Sayısı: 1615
resim

 

Adres : Eti Mah. Strazburg Cad. No:28/12 Sıhhıye/ANKARA Tel/Fax: +90312 230 09 46
 
                     Hesap Bilgileri : Kuveyt Türk Katılım Bankası Ankara Şubesi
            Hesap No: 6129278-1 IBAN Numarası TR 670020500000612927800001